ابزارهای آنلاین تجارت ™CMPRO


ترافیک مصرفی برای کلیه خدمات مجموعه CMPRO با 50% تخفیف، نیم بها محاسبه می گردد


همه آنچه هر سرمایه گذار در بازارهای سرمایه در طول تجارت خود به آن نیاز خواهد داشت را در قاب وب سایت برای شما فراهم کردیم تا ™CMPRO مرجعی شود قابل استناد برای تمامی معامله گران بازارهای سرمایه. در همین راستا ابزارهای آنلاین تجارت ™CMPRO را تدارک دیدیم تا شما را از آخرین وضعیت و تغییرات قیمت ها در بازارهای سرمایه به صورت لحظه ای مطلع کنیم.

با استفاده از نقشه بازار های سرمایه که در این بخش برای شما فراهم شده، به راحتی و در هر زمان که مایل باشید می توانید یک نمای کلی از وضعیت بازار های سرمایه جهانی داشته باشید.

در قسمت ابزارهای آنلاین ™CMPRO اطلاعات جامع و کاملی همچون Heat-Map، قیمت بازار (سهام، ارز، کالا و اوراق قرضه)، نماد رمزارز، درصد افزایش یا کاهش قیمت در 24 ساعت، هفته، ماه، سال و همچنین قیمت فعلی(زنده) آن نمایش داده میشود.

همیشه سعی کرده ایم تا هرآنچه به عنوان دانش قابل انتقال بوده است را با استفاده از روش های نوین، در بالاترین سطح و کیفیت در اختیار شما عزیزان قرار دهیم، در همین راستا از ابزارهای قابل اعتماد و منابع معتبر جهانی استفاده کردیم تا شما را از آخرین وضعیت و تغییرات قیمتی بازار های سرمایه جهانی به زبان فارسی مطلع کنیم.

معرفی و لیست امکانات ابزارهای آنلاین تجارت ™CMPRO

 

نقشه بازار فارکس

نقشه بازار ارزهای دیجیتال

 

نمودار بازار

  • Market Watch (قیمت لحظه ای بازار سهام، جفت ارز، کالا، اوراق قرضه و رمزارزها به همراه سیگنال خرید/فروش)

 

مارکت واچ

 

تقویم اقتصادی زنده

 

تقویم اقتصادی فارکس

قابلیت انتشار لحظه ای اخبار اقتصادی مهم به زمان ایران در نوار اطلاع رسانی پایین سایت

همواره در تلاش بوده ایم تا بهترین های بازارهای سرمایه را برای شما محیا کنیم تا خانواده ای تشکیل دهیم با پیوستگی یک نام: ™CMPRO

error: غیر مجاز