درخواست همکاری با CMPRO

جهت همکاری با CMPRO، لطفاً فرم زیر را با اعلام دقیق نام و نام خانوادگی، ایمیل، شماره همراه، فیلد کاری مورد درخواست و همچنین مختصری از سابقه حرفه ای خود تکمیل و ارسال نمایید. فرم شما بررسی و در صورت وجود بستر همکاری، با شما تماس گرفته خواهد شد. در نظر داشته باشید در صورت درخواست همکاری در زمینه ای غیر از آموزش و تدریس، حتماً در فیلد مربوطه عنوان همکاری مورد درخواست را وارد نمایید.

مراحل مدرس شدن در CMPRO چگونه است؟

جهت همکاری در زمینه تدریس در CMPRO با تکمیل فرم مربوطه و ارائه مدارک مورد نیاز، قبولی در آزمون آنلاین و اخذ حداقل نمره توسط سیستم و در آخر قبولی در مصاحبه مجازی (ویدئو کال)، به جمع اساتید مجرب CMPRO بپیوندید و کسب درآمد کنید.

3 مرحله زیر را طی نمایید تا به جمع اساتید CMPRO بپیوندید

- در این مرحله ابتدا می بایست در سایت ثبت نام نمایید.

- پس از ثبت نام، فرم درخواست همکاری را با دقت تکمیل نموده و قسمت های خواسته شده از قبیل: نام، ایمیل، شماره تماس و سابقه کاری را وارد نمایید و در صورت درخواست همکاری در زمینه تدریس و آموزش در قسمت مربوطه عنوان فیلد را "درخواست تدریس" ذکر نمایید.

- خواهشمند است پس از انجام مراحل بالا، رزومه کاری خود را به آدرس ایمیل jobs@cmpro.ir ارسال نموده و وارد مرحله 2 شوید.
- در این مرحله، رزومه و درخواست شما بررسی شده و با شما تماس حاصل خواهد شد.

- در تماس تلفنی به صورت خیلی کوتاه و مختصر از توانایی ها و نکات مثبتی که شما را از بقیه متمایز می کند بگویید و بیشتر خودتان را معرفی نمایید.

- درنظر داشته باشید از این مرحله به بعد تمام مکالمات،پیام ها،مکاتبات و... با شما با هدف ارزیابی شما صورت گرفته و در پاسخ به آنها می بایست آماده، هوشیار و باهوش باشید.

- پس از مصاحبه تلفنی که ممکن است از تماس تصویری و یا صوتی استفاده شود، ایمیلی به شما ارسال خواهد شد که ضمن تبریک جهت قبولی شما تا پایان مرحله 2، شما را برای آمادگی جهت حضور در مرحله 3 و آزمون آنلاین، مطلع می کند.
- به شما تبریک می گوییم! شما با موفقیت 2 مرحله مشکل را پشت سر گذاشته اید و حالا نوبت به ارزیابی اطلاعات تئوری شماست.

- در این مرحله لینک آزمون آنلاین به همراه اطلاعات کاربری جهت حضور در آزمون از پیش تعیین شده، به ایمیل شما ارسال می گردد.

- پس از حضور در روز و ساعت مقرر در جلسه امتحان مجازی، پس از اتمام امتحان به صورت خودکار پاسخ های شما تصحیح شده و نمره کل شما به همراه جزئیات برای شما به نمایش در خواهد آمد.

- در صورت اخذ حداقل نمره در نظر گرفته شده برای قبولی در بخش اساتید، با شما مجدداً تماس حاصل خواهد شد و ضمن خوش آمدگویی برای ورود به تیم اساتید CMPRO، مابقی اطلاعات لازم جهت همکاری با ما، تلفنی در اختیار شما قرار خواهد گرفت که پس از پایان تماس، کلیه اطلاعات لازم به آدرس ایمیل شما نیز ارسال خواهد گردید.با آرزوی موفقیت برای شما استاد گرامی
CMPRO.IR

  فرم درخواست همکاری با CMPRO

  جهت تکمیل نمودن فرم، ابتدا می بایست از وارد سایت شوید

  10% تخفیف پادکست تصویری 9 ساعته کتاب معامله گر منضبطکد: DT10
  fa فارسی
  X
  error: غیر مجاز