توقف خدمات پی پال در روسیه

شرکت پرداخت پی پال (NASDAQ:PYPL) در جدید ترین اقدام خود، بیان کرد که با توجه به بحران اوکراین، ارائه هرگونه خدمات به مشتریان روسی خود را به حالت تعلیق درآورده و به این گونه، به زمره شرکت‌ های متعدد مالی و فناوری پیوست که بعد از حمله به اوکراین، فعالیت‌ های خود را در روسیه متوقف کرده اند.

رئیس و مدیر اجرایی پی پال، در بیانیه ای عنوان کرد: «در شرایط فعلی، ما خدمات پی پال را در روسیه به حالت تعلیق در می آوریم. وی همچنین گفت که این شرکت “در محکوم کردن تجاوز خشونت آمیز نظامی روسیه در اوکراین در کنار جامعه بین المللی خواهد ایستاد.”

یکی از سخنگویان شرکت بیان کرد که قابلیت برداشت برای مدتی همچنان برای این کاربران فراهم خواهد بود. پی پال که به کاربران روسیه فقط اجازه تراکنش های فرامرزی داده بود، از روز چهارشنبه پذیرش کاربران جدید در این کشور را متوقف کرد.

قبل از این، مقامات دولت اوکراین از پی پال خواسته بودند که روسیه را ترک کرده و به آن ها در جمع آوری کمک های مالی کمک کند.

تعلیق خدمات پی پال در روسیه در مورد ابزار انتقال پول Xoom نیز اعمال می شود. شایان ذکر است که رقبای این پلتفرم، یعنی Wise و Remitly قبلاً برخی از خدمات خود را در روسیه به حالت تعلیق درآورده بودند.

منبع: investing

همواره در تلاش بوده ایم تا بهترین های بازارهای سرمایه را برای شما محیا کنیم تا خانواده ای تشکیل دهیم با پیوستگی یک نام: ™CMPRO

به صورت زنده با تمام معامله گران جهان چت و گفتگو کنیدوارد گفتگو شوید
fa فارسی
X
error: غیر مجاز