بیت کوین یا طلای خالص

بنیانگذار مشترک شرکت اپل، اخیرا طی مصاحبه ای با رسانه بیزنس اینسایدر، با اصطلاحاتی از بیت کوین تعریف کرد و این رمز ارز را با عنوان «طلای خالص» توصیف کرد.

این مهندس الکترونیک و برنامه نویس اسطوره نسبت به سایر رمزارزها نظر مطلوبی ندارد. در این مصاحبه، او به تعداد زیادی از رمز ارزها که به صورت روزانه تولید می‌ شوند، اشاره کرد و گفت که بسیاری از  این پروژه‌ های ارزدیجیتال کلاهبرداری هستند.

وزنیاک افزود که سازندگان این توکن ها سعی دارند توجه خریداران را از طریق پشتیبانی افراد مشهور جلب کنند:

“هم اکنون ارزهای دیجیتال فراوانی وجود دارند. همه افراد راهی برای تولید یک ارزدیجیتال جدید می یابند و در کنار این ارز دیجیتال جدید، یک چهره سر شناس قرار می دهند. به نظر می رسد که آنها فقط به دنبال جمع آوری پول از افرادی هستند که در اولین مراحل سرمایه گذاری هستند.”

با این وجود، او از سرمایه‌ گذاران درخواست کرد تا نسبت به بنیان‌ گذاران استارت‌ آپ ها خوشبین باشند زیرا ممکن است یک اپل دیگر در این بین خلق شود و شناسایی آن سخت باشد.

بر اساس گزارشات پیشین رسانه U.Today وزنیاک همچنین در مصاحبه اخیر خود با فوربز مکزیک، بیت کوین را “شگفت انگیزترین معجزه معاملات” توصیف کرده بود.

او در ماه اکتبر پیش بینی کرد که دولت‌ ها بیت کوین را ممنوع خواهند کرد.

منبع: u.today

همواره در تلاش بوده ایم تا بهترین های بازارهای سرمایه را برای شما محیا کنیم تا خانواده ای تشکیل دهیم با پیوستگی یک نام: ™CMPRO

سیگنال آنلاین و لحظه ای تمام بازارهااینجا کلیک کنید
fa فارسی
X
error: غیر مجاز