افزایش بازار رمزارز ها در کره جنوبی


سال گذشته، سالی پر رونق برای بازار رمزارزها در کره جنوبی بوده است. در میان قوانین رمزارزها در این کشور، حجم بازار ارزهای دیجیتال تا پایان سال به 45 میلیارد دلار افزایش یافت. این بر اساس گزارش جدیدی است که توسط کمیسیون خدمات مالی کره جنوبی افشا شده است.

طبق این گزارش که میانگین حجم تراکنش روزانه از 24 صرافی رمزارزی نزدیک به 11.4 تریلیون با سود 3.4 تریلیون است.

رشد قیمت بیت کوین و اتریوم به صعود کلی بازار رمزارزها منجر می شود. در سال 2021، هر دوی این رمزارزها قیمت خود را سه برابر کرده اند و سرمایه گذاران بیشتری را به بازار جذب کرده اند. با پیشرفت صنعت ارز دیجیتال در کره جنوبی، بزرگترین بانک این کشور، اقدام به راه اندازی تسهیلات رمزارزی و صندوق های قابل معامله در بورس (ETF) کرده است. بخش مدیریت دارایی بانک در حال آماده سازی برای معرفی محصولات رمزارزی از طریق بررسی در بازارهای دارایی دیجیتال داخلی و خارجی است.

کره جنوبی کشوری است که دارای قوانین سختگیرانه رمزارزها است. در سال 2020 ، دولت یک قانون اصلاحی گزارش و استفاده از اطلاعات معاملات مالی خاص را پیشنهاد کرده بود که در سال 2021 اجرایی شد، از ارائه‌ دهندگان خدمات ارز دیجیتال می‌ خواهد تا حساب‌ های کاربری با نام واقعی معامله‌ گران مرتبط با یک بانک معتبر را باز کنند. علاوه بر این، الزامات AML (ضد پول شویی) و KYC (احراز هویت) به همراه دارد.

در پی این اصلاحیه، چندین صرافی رمزارزی در مقیاس کوچک و متوسط تعطیل شدند، به این دلیل که بانک‌ ها از همکاری با آن ها خودداری کردند. صنعت رمزارز ها در کره جنوبی همواره در حال رشد است. همانگونه که چندین گزارش نشان می دهد، هیچ نشانه ای از کاهش سرعت آن وجود ندارد.

همواره در تلاش بوده ایم تا بهترین های بازارهای سرمایه را برای شما محیا کنیم تا خانواده ای تشکیل دهیم با پیوستگی یک نام: ™CMPRO

به صورت زنده با تمام معامله گران جهان چت و گفتگو کنیدوارد گفتگو شوید
fa فارسی
X
error: غیر مجاز