افت اقتصادی آمریکا به علت شیوع کرونا

فدرال رزرو درباره شرایط تجاری آمریکا اعلام کرد که فعالیت های اقتصادی در ماه های جولای و آگوست به علت نگرانی در زمینه شیوع کرونا، مسائل زنجیره تامین و کمبود نیروی کار کاهش یافت.

نظرسنجی فدرال رزرو روز چهارشنبه منتشر گردید که نشان می دهد که این کاهش سرعت نگرانی ها را در مورد شیوع کرونا نشان می دهد که عمدتا به علت کمبود صنایع غذا، مسافرت و گردشگری در اکثر مناطق است.

در گزارش فدرال رزرو که به کتاب بژ معروف است بیان شده است که برخی از بخش های اقتصاد به علت اختلال در زنجیره تامین و کمبود نیروی کار محدود شده اند.

به علت موجودی کم ناشی از کمبود تراشه های رایانه ای، فروش خودرو بسیار ضعیف شده است.

این نظرسنجی طبق مصاحبه با مخاطبین تجاری بانک مرکزی قبل از 30 آگوست در 12 منطقه بانکی منطقه ای فدرال رزرو انجام شده است.

هنگامی که مقامات فدرال رزرو جلسه بعدی نرخ بهره خود را در 21-22 سپتامبر برگزار کنند، برای بحث استفاده می شود.

این امید وجود داشت که مقامات فدرال رزرو در نشست این ماه خود بتوانند برنامه های خود برای کاهش خرید 120 میلیارد دلاری اوراق قرضه بانک مرکزی را اعلام کنند که به کاهش نرخ بهره بلند مدت کمک می کند.

اما تحلیل گران بر این باورند با توجه به گزارش ضعیف NFP جمعه گذشته، پس از افزایش متوسط ​​ماهانه حدود 1 میلیون نفر در ماه های ژوئن و جولای، اقتصاد تنها در ماه آگوست 235،000 شغل اضافه کرده است.

همواره در تلاش بوده ایم تا بهترین های بازارهای سرمایه را برای شما محیا کنیم تا خانواده ای تشکیل دهیم با پیوستگی یک نام: ™CMPRO

error: غیر مجاز