آموزش واریز و برداشت ریالی به/از حساب معاملاتی

ابتدا در سایت از اینجا ثبت نام نمایید و کد تایید ارسال شده به شماره همراه/ایمیل خود را برای تایید حساب وارد نمایید سپس وارد پنل کاربری خود از اینجا شوید.

واریز ریالی به حساب معاملاتی

1- برای فعال نمودن امکان واریز ریالی می بایست در کابین شخصی کارگزاری تیکتی با این متن ارسال نمایید: درخواست دارم نماینده حساب من IB=CMPRO با شماره حساب 1746857 باشد.

2- از پنل کاربری قسمت “استعلام قیمت دلار” را بررسی نمایید تا از آخرین قیمت دلار مطلع شوید، سپس از پنل کاربری وارد قسمت “افزایش موجودی کیف پول” شده و کیف پول خود را به میزان مدنظر شارژ نمایید.

3- در قسمت پشتیبانی در پنل کاربری گزینه “ثبت تیکت” را بزنید. به ترتیب نام و نام خانوادگی، آدرس ایمیل را وارد نمایید و عنوان تیکت را “افزایش موجودی حساب معاملاتی” وارد نمایید.

4- در قسمت توضیحات متن روبرو را تایپ و تکمیل نمایید: اینجانب … با کد ملی/شماره پاسپورت …. آدرس ایمیل … شماره همراه … درخواست دارم مبلغ … تومان از کیف پول حذف گردد و با احتساب هر دلار … در کارگزاری … به شماره حساب معاملاتی … و شماره کابین … واریز گردد.

5- در قسمت واحد پشتیبانی، گزینه واحد کارگزاری ها را انتخاب نمایید. تیکت خود را ثبت نمایید و منتظر تایید و واریز مبلغ درخواست شده به حساب خود باشید. تایید عملیات در پاسخ به تیکت و همچنین از طریق ایمیل اطلاع رسانی خواهد شد. حداقل زمان واریز 1 روز کاری خواهد بود.

برداشت ریالی از حساب معاملاتی

1- از پنل کاربری قسمت “استعلام قیمت دلار” را بررسی نمایید تا از آخرین قیمت دلار مطلع شوید، سپس از داخل کابین کارگزاری گزینه برداشت یا “withdraw” را انتخاب نمایید سپس “انتقال داخلی” و یا “Internal transfer” را انتخاب نموده و مبلغ مورد نظر را به حساب IB که در لیست CMPRO نمایش داده می شود منتقل کنید.(در صورتی که این گزینه در لیست وجود نداشت تیکتی در قسمت مربوطه در کابین کارگزاری ارسال نمایید و این متن را وارد نمایید: درخواست دارم نماینده حساب من IB=CMPRO با شماره حساب 1746857 باشد. پس از ارسال این درخواست در لیست انتقال داخلی CMPRO نمایش داده خواهد شد)

2- در قسمت پشتیبانی در پنل کاربری گزینه “ثبت تیکت” را بزنید. به ترتیب نام و نام خانوادگی، آدرس ایمیل را وارد نمایید و عنوان تیکت را “برداشت از حساب معاملاتی” وارد نمایید.

3- در قسمت توضیحات متن روبرو را کپی و تکمیل نمایید: اینجانب … با کد ملی/شماره پاسپورت …. آدرس ایمیل … شماره همراه … درخواست دارم مبلغ … تومان با احتساب هر دلار … که در کارگزاری … از حساب معاملاتی به شماره … و شماره کابین … مبلغ … دلار به حساب CMPRO واریز گردیده است، به کیف پول من اضافه گردد.

4- در قسمت واحد پشتیبانی، گزینه واحد کارگزاری ها را انتخاب نمایید. تیکت خود را ثبت نمایید و منتظر تایید و واریز مبلغ درخواست شده به کیف پول خود باشید. تایید عملیات در پاسخ به تیکت اطلاع رسانی خواهد شد و کیف پول شما به مبلغ درخواست داده شده شارژ خواهد شد.

5- در پنل کاربری قسمت برداشت از کیف پول را انتخاب نمایید و میزان مبلغ مورد نظر را که قصد دارید از کیف پول شما به شماره حساب شما واریز شود را وارد نمایید. نوع واریز را کارت به کارت انتخاب نموده و بخش های خواسته شده را تکمیل نمایید. حداقل زمان برداشت 1 روز کاری خواهد بود.

همواره در تلاش بوده ایم تا بهترین های بازارهای سرمایه را برای شما محیا کنیم تا خانواده ای تشکیل دهیم با پیوستگی یک نام: ™CMPRO

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سیگنال لحظه ای بازار (رباتیک)مشاهده
error: غیر مجاز